Zabíjačkové hody – 3 možnosti!

Zabíjačkové hody - 3 možnosti!
OK. Tak si to pojďme shrnout, ať v tom není zmatek. V sobotu pro Vás budeme připraveni na 3 frontách! Vy si můžete jen vybrat, jak a kde si zabíjačkové dobroty užijete:
1/ Klasické ZABÍJAČKOVÉ HODY v naší sklepní pivovarské restauraci - s obsluhou, posezením, čepovaným pivem a vším co k tomu patří! Rezervace jsou ještě možné na čísle 737 130 963
2/ Zabíjačkové okénko - Vámi předem objednané jídlo s radostí zabalíme a v sobotu ve Vámi vybraný čas si ho jen vyzvednete a vezmete domů na sobotní oběd! Jídlo můžete objednávat do čtvrtka na https://bit.ly/Zabijackove_okenko
3/ Prodejní stánek se zabíjačkovými výrobky (jitrnice, jelita, tláča, prdelačka, škvarky...) - klasika. Naproti výdejnímu okénku bude stánek se zabíjačkovými výrobky, které bude možné na místě zakoupit.
Tak či tak, či tak... Jak jen budete chtít, můžete to nakombinovat, skočit si na oběd do restaurace, nechat si zabalit jídlo s sebou a u stánku ještě přikoupit nějakou tu klasiku v podobě jitrnic! My se na Vás budeme těšit na všech stanovištích!

Další články