Den otevřených dveří 2023

Přijďte s námi oslavit Den otevřených dveří Rampušák 2023!
Máme pro vás skvělou zprávu!
Letos jsme pro Vás připravili tradiční pivovarskou akci, kterou si prostě nesmíte nechat ujít. Vymazlený pivovarský den plný zábavy, soutěží, dobrého jídla a samozřejmě našeho piva.
 Na co všechno se můžete těšit?
 Exkurze pivovarem: Prohlédněte si  každý kout našeho historického pivovaru a podívejte se, kde a jak se naše pivo vyrábí!
 Pivní soutěže: Připravili jsme si pro Vás  zábavné pivní soutěže, při kterých můžete vyhrát skvělé ceny!
 Otevřená sklepní restaurace: Užijte si stylové posezení v naší sklepní restauraci a ochutnejte, co si pro Vás naši kluci připravili!
 Burgery na nádvoří: Ani na nádvoří pivovaru nebude chybět něco k snědku.  No a kdo by odolal skvělým burgerům připraveným přímo na nádvoří?
 Všechny druhy piv na čepu: To je přeci jasné!  Máme pro vás připravené všechny naše druhy piv, abyste si mohli vybrat svého favorita! Jo a samozřejmě také různé pivní speciály!
 Během dne Vás bude provázet vystoupení kapely Hudební skupina W Band, zahraje nám taky Pokáč  a celý večer pak zakončíme koncertem skupiny  Jelen!
Neděláme si srandu, tohle všechno v jeden den!  Tak už si kroužkujte 22. 7. v kalendáři, protože to bude jízda!  Vstupenky zakoupíte v předprodeji online  v síti ticketstream (https://bit.ly/Rampusak_DOD23) a nebo osobně v pivovarské prodejně!

Další články