Přátelé, kolegové, naše pivovarská rodino!

Vánoce klepou na dveře a my bychom vám – naší pivovarské rodině, chtěli zase veřejně napsat pár řádků.  Za námi je další rok plný všeho možného, a i když bych mohl psát dlouho do noci, to nejdůležitější, co chci říct, je: DÍKY VÁM.

Když se dívám  na naši společnou fotku, tak vidím víc než skvělý tým, ale vážně rodinu. Kolegy, spolupracovníky, ale hlavně přátelé co spolu píší jeden velký příběh jednoho malého pivovaru. Co si vzájemně pomáhají, smějí se spolu a spolupracují. Jste úžasní, každý tím svým originálním způsobem. Ať už jste v pivovaru chvíli nebo starý mazák, každý z vás dělá Rampušáka tím, čím je. A to je něco, čeho si vážíme víc, než se dá napsat.

I tento rok byl plný výzev, překvapení, novinek a neúnavné práce. A to je důvod, proč vám chceme říct veřejně DÍKY. Za každý okamžik, který jsme společně strávili, za smích, za vaši podporu, za každou minutu práce a za to, že VY jste prostě VY. V tomto roce jsme v pivovaru přivítali dva nové členy týmu, kteří sice byli na loňském snímku, ale ne tak výrazně! Takže kluci, vítejte v naší pivovarské rodině!

Nemůžu se dočkat, až uvidím, co nám příští rok přinese. Ale jedno vím jistě – s vámi to bude zase zábava a dobrodružství, který nás posune zase o pořádný kus dál, tak jako každý rok!

Tak si užijte svátky, naberte síly, ať můžeme do nového roku vstoupit s plnou parádou. Čekají nás totiž velké věci!

Další články