VÁNOČNÍ SPECIÁLY

Vánoční speciály jsou právě v prodeji! Objednávat je můžete už teď na všechny směry ROZVOZU. Dostupné jsou v pivovarské prodejně a rozvážet je začneme od pondělí k našim odběratelům a také do KONZUMů. Pojďme se na tu naši svatou čtveřici podívat!
  • VÁNOČNÍ POZDRAV! Světlá 13 uvařená ze tří druhů sladů, chmelená trojicí českých chmelů Sládek, Saaz Late & ŽPČ. Plné sladové tělo, střední říz a příjemná hořkost se staly stálicí našich Vánoc téměř okamžitě!
  • MEĎOUR! Tahle medovo-skořicová 12 s hromadou domácího medu z Včelí med z Bačetína a desítky kilo skořice je skvělým společníkem na zimní večery. Meďour je fakt oblíbený a i proto je vždycky hned fuč!
  • VÁNOČNÍ IPA s hruškou a hřebíčkem! To je letošní novinka.  Vybrané chmely Willamette, Golding & Fuggles tvoří základ tohoto speciálu a dodávají mu charakteristickou hořkost a také aroma. Když se do toho přidá ke konci varu hřebíček, podpoří v pivu kořeněné tóny. Během ležení jsme pak do piva přidali na sta kilogramů hruškového pyré. Kombinace sladkých hrušek, společně s kořeněnými tóny hřebíčku a aromatickými chmely tvoří dohromady vyjíměčný vánoční zážitek! No ochutnejte sami!
  • Perníkový DOPPELBOCK!  Je takové zpátky do minulosti! Tenhle silný polotmavý speciál s vůní perníku si možná někteří z vás pamatují! Je to tradiční německý doppelbock s jemným perníkovým kořením a chmely Hallertau Mittelfrüh a ŽPČ, které byly přidány pečlivě ke konci varu tak, aby vynikla typická sladovost a chuť silného DOPPELBOCKu. Když se tohle spojí s jemným perníkovým aroma okamžitě Vás to vtáhne do vánoční nálady.
Dámy a pánové to jsou oni. Naše VÁNOČNÍ SPECIÁLY!
A nezapomeňte, že k objednávkám nad 1000 Kč a 2500 Kč od nás dostanete originální Rampušácké dárky zdarma!

Další články